"Чарівний світ театру"

Основний вид діяльності, через який ми навчаємо діток, - це гра. А що може бути цікавішим за театральну гру!

Для того, щоб дати дітям уявлення про театр, ознайомити з різними його видами, сприяти розвитку мовлення, уяви, фантазії, викликати інтерес до театралізованої ігрової діяльності, створити умови для розвитку творчої активності дітей у нашому дитячому садку пройшов тиждень театралізованої діяльності "Чарівний світ театру".

Так, вихованці старшої групи "Живчики" разом зі своїм вихователем Тетяною Далекою переглянули презентацію "Види театру", провели міні-бесіду "Театр та його особливості", закріпили правила поводження в театрі. Діти краще ознайомилися із театральними професіями та відповідними обов'язками в ньому. Провели дидактичні ігри "Так чи ні" (з театральними масками), "Назви головних героїв казки". Також не забули про художньо- продуктивну діяльність: виготовили театр з паперових стаканчиків, маскарадні маски та маски до казок. Сподобалося дошкільнятам гра у пальчиковому театрі "Троє поросят" та інсценізація казки, яку діти придумали самі. Свій артистизм та вміння проявили діти у виставі "Рукавичка".

Під час тематичного тижня кожна дитина змогла відчути радість від зустрічі з казкою, театральним дійством.

Переглядів: 86 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0