День Знань

День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями. Цього дня у святково прибраній залі зібралися дошкільнята ЗДО #8 "КРУЧАЙЛИК". Особливо радісно діти зустрічали казкових героїв Незнайлика та Нехочуху, які були неслухняними та невихованими, бо ніколи не відвідували дитячий садок. Діти разом з героями грали у веселі ігри, танцювали, навіть прикрасили "Ялинку знань". А потім запросили казкових гостей навчатись разом з ними, щоб стати розумними, допитливими та вихованими.

Для дошкільнят пролунав символічний дзвоник, який сповістив, що тепле літечко минуло і попереду всіх чекає багато чого цікавого і допитливого. На згадку про сьогоднішній день діти отримали у подарунок корисні книжечки.

Переглядів: 74 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0