«Як янголята матусь вибирали»

«Як янголята матусь вибирали» - під такою мелодійною назвою було проведене весняне свято для дітей старшої групи дитячого садка "Кручайлик". На початку дійства нас зустріли маленькі янголята, що сиділи на білій хмаринці та тихенько гомоніли про те, яка ж найгарніша, наймиліша матуся вже чекає їх Землі.

Свято було наповнене ніжними таночками, інсценівками та піснями, які пронизували чутливістю і наповнювали маленькі сердечка теплотою та добротою до своїх матусь.

Нотки весняного тепла, любові до мами, почуття поваги і шанування до своєї родини – це і було головною метою свята, присвяченого найдорожчій і наймилішій людині у світі – коханій матусі! І наші дітки впоралися на відмінно!

Сценарії та музичне оформлення свят нашого творчого музичного керівника Бойко Анни Михайлівни.

Переглядів: 72 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0