Новорічне свято у старшій групі

Сьогодні казкове свято завітало до старшої групи "Живчики". Діти в яскравих костюмах веселили та розважали ялинку, яка ніяк не хотіла засвічувати свої святкові вогники. Вередливе деревце розважали музиканти, сніговички, малята радували зелену красуню віршиками та піснями... І тільки Зірочкам вдалось розсмішити ялинку, і вона засяяла. Але раптово на свято завітала Жаднюлька-Бурулька і викрала вогники разом з подарунками. І тут на допомогу прийшов Чарівник - Гном. Жаднулька стала доброю. Дітки отримали свої подарунки , які були сховані в новорічній хлопавці. Ось так яскраво, радісно та емоційно пройшло новорічне свято у нашому садочку!

Ролі виконували: новорічні іграшки Дзень та Дзинь - вихователі Далека Т.С. та Пономаренко Ю.М., Жаднюлька - Бурулька - вихователь Кіндєєва К.О., Чарівник-Гном - медична сестра Андрієць Т.В. Сценарій та музичний супровід - музкерівник Бойко А.М.

Переглядів: 93 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0