Солодкі подарунки від СТОВ "Дружба-Нова"

Передноворічний час - це не тільки найчарівніша пора, а й, без сумніву, насолодша! Діти з нетерпінням шукають смаколиків під ялинкою! І от напередодні новорічних свят на дошкільнят садочка "Кручайлик" очікував приємний сюрприз - великі пакунки із солодощами, люб'язно надані нашими давніми друзями, благодійниками, найближчими сусідами СТОВ "Дружба-Нова".

Висловлюємо щиру вдячність підприємству та особисто Фурсі Віталію Васильовичу за солодку новорічну радість! Дякуємо за вашу соціальну позицію і небайдужість до дітей!

Нехай Новий 2021 рік закружляє вас вихором надії, хуртовиною щастя! Нехай несе він радісні зміни, наповнює будні успіхом, виконує грандіозні плани, надає прекрасні можливості і перспективи, дарує всім вашим спіробітникам міцне здоров'я та невичерпний оптимізм!

Переглядів: 94 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0