Тиждень безпеки дорожнього руху

"Коли вирушаєш у путь - завжди обережним будь", або Тиждень безпеки дорожнього руху у садочку.

Під час проведених заходів наші вихователі Юлія Пономаренко та Марія Мушка ставили за мету сформувати у дітей знання про правила дорожнього руху, поглиблювати знання про небезпечні ситуації на дорозі та шляхи їх попередження; знати елементарні дорожні знаки та сигнали світлофора; розширювати словниковий запас вихованців поняттями "тротуар", "пішохід", "пішохідний перехід", «зебра» , а також виховувати спостережливість та уважність.

Під час змодельованих ситуацій діти виконували різні ролі (водіїв, регулювальника, поліцейського, пішоходів), збирали пазли "Дорожні знаки", шукали і підбирали конструктор відповідно до кольорів світлофора, аплікували та малювали, грали в тематичні дидактичні ігри.

Без цих знань неможливе перебування дітей на вулиці, бо безпека дорожнього руху – це збережені людські життя!

Переглядів: 66 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0