"В пошуках Осені"

«В пошуках Осені» - так називалося традиційне осіннє свято, яке було проведене на подвірї  садочка.

Саме на  пошуки чарівної Осені, яка захворіла і не може потішити діток, відправились наші вихованці. На шляху вони зустрічали казкових героїв. Лісовичку дітки допомогли навести лад в його володінні, за що він передав для Осені цілющого липового цвіту.  Втішили Ведмедика, посортирувавши йому овочі та фрукти, а він, в свою чергу, передав запашного меду та яблучок. А зла Капосниця влаштувала на шляху складні перешкоди і хотіла вигнати діток з лісу. Та розумні "кручайлики" відгадали її загадки, за що отримали корисні овочі від простуди. І нарешті діти знайшли чарівницю-Осінь, подарувавши їй вітаміни та цілющі трави. Разом з Осінню малята розфарбовували яскраву парасольку,  кружляли в таночку, співали. Після всіх випробувань Осінь пригостила діток смаколиками у своєму кафе!

Ось так весело, пізнавально, корисно та емоційно пройшло на свіжому повітрі наше перше свято!

Переглядів: 99 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0