Використання геоборда для розвиваючого навчання

У ЗДО №8 «Кручайлик» вихователі використовують геоборд (математичний планшет) для розвиваючого навчання дошкільників.

Геоборд – це багатофункціональна геометрична дошка для конструювання плоских зображень.

Вихователь молодшої групи Катерина Кіндєєва використовує його як веселу гру, що допомагає розвитку дітей та засвоєнню інформації. За допомогою заняттям на геоборді тренується дрібна моторика рук, пам’ять та кмітливість, вміння рахувати, називати кольори й геометричні фігури, розвивається сенсорика та сприйняття просторової уяви. Математичний планшет дозволяє самостійного вигадувати зображення, а значить, розвиває фантазію і творчий потенціал дітей. До того ж, це відмінний метод розслаблення і зняття фізичного та психологічного напруження у дітей.

Дякуємо батькам Вернидуб Насті за виготовлення високоякісних планшетів для молодшої групи.

Переглядів: 82 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0