Випускний у стилі Інстаграм

Особливих днів є дуже багато, але в садочку є однин головний - випускний, день, коли старші дошкільники прощаються з дитинством.

У стінах нашого нового та сучасного закладу відбувся перший випускний: не було бальних платтів, стильних смокінгів та розучених вальсів.

Вихователі Тетяна Далека та Юлія Пономаренко разом з музичним керівником Анною Бойко підготували для всіх діток старшої групи яскраве, сповнене радістю сучасне свято - випускний у стилі Інстаграм!

Наші старші дошкільнята довели, що драйвові, запальні танці із степами та черлідерськими помпонами можуть здивувати кожного. А номер "Тиха година" в точності відображає режимний момент. Оригінальний та стильний танець "Крутіше всіх" взірвав своїм позитивом!

Ми бажаємо свої вихованцям невичерпної енергії, творчих злетів та щасливої долі!

Переглядів: 84 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0