Всесвітній День здоров'я

"Я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров'я - це найважливіша праця вихователя", - писав видатний педагог Василь Сухомлинський.

І сьогодні, 7 квітня, у Всесвітній день здоров'я, педагоги нашого дитячого садка проводять фізкультурно-спортивні та виховні заходи з метою формування у дітей практичних знань і навичок, спрямованих на зміцнення і збереження власного фізичного здоров'я.

День розпочався з ранкової гімнастики. Протягом дня всі режимні моменти базувалися на організації різних видів здоров'язбережу- вальних технологій. Інструктор з фізкультури Бойко Анна разом з вихователями провела спортивну розвагу «Із спортом дружи – здоров’я бережи».

Сподіваємось, що проведення таких заходів сприятиме зміцненню здоров'я у наших дітей та покращенню їх фізичного розвитку.

Переглядів: 87 | Додав: zdo8-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0